|  BYDLENÍ
ne 19. května, svátek má Ivo, zítra Zbyšek
Spotřebiče
Rádio zapuštěné do zdi nabízí pouze ovládací panel, vše ostatní je skryté 

Sháníte rádio do kuchyně nebo do koupelny? Pořiďte si takové, které vám nikde překážet nebude

26. února 2019 13:39 / Internet
 0   0
Omrzely vás už české stanice a stále častěji ladíte internetová rádia? Svůj oblíbený rock nebo jazz nemusíte poslouchat jen ze svého tabletu či počítače. Příjemnou kulisu vám vytvoří i při vaření nebo voňavé koupeli, a to v podobě vestavěného rádia, které umí dokonale splynout s interiérem.

Zatímco někteří zapínají rozhlas kvůli pořadům, jiní preferují při jeho poslechu výhradně hudbu. Dokáže zpříjemnit úklid, ale i čas odpočinku, kdy se potřebujeme trochu zrelaxovat. Oblíbená CD nebo internetové servery s hudebními videosoubory jsou sice sázkou na jistotu, ale vyžadují přehrávače nebo zapnutou televizi či laptop. Mnohem elegantnějším řešením je internetové rádio, třeba tak maličké, jako jsou elektrické zásuvky.

Rádio, které strčíte do zásuvky

Vybraná internetová rádia se ostatně bez přívodu do sítě ani neobejdou. Mají ale tak malé rozměry, že jim nemusíte vyčleňovat místo na poličce nebo přímo na lince, kde by mohly zavazet při krájení zeleniny nebo zbytečně přijít k úhoně. Stačí „krabičku“ připojit na wi-fi a strčit do zásuvky. Během přípravy jídla si tak můžete vybrat na poslech jednu z deseti tisíc internetových stanic. Výhodou takového rádia je, že je přenosné.

Součástí stěny a nikde nic nepřekáží

Ještě vychytanějším řešením je internetové rádio zapuštěné do linky, které je součástí zásuvek a vypínačů. Pouze vyčnívající panel umožní manipulaci a nastavení rádia. Jeho součástí jsou pochopitelně reproduktory i kabeláž, ovšem schované za stěnou. Řada z nich je opatřena dálkovým ovladačem. Taková věcička už dokáže potěšit nejen v kuchyni, ale také v ložnici nebo v koupelně, kde nemusíte řešit, zda stojí přehrávač v dostatečné vzdálenosti od vany nebo sprchového koutu (případně zda je voděodolný).

Zvolte si moderní design

Přehrávače internetových rádií nabízejí výrobci v rozlišném designu, který si lze zvolit. Provedení je moderní a elegantní, jak si doba žádá. Investice se pohybuje v řádu tisíců korun. Smart TV není jen obyčejná televize. Umí věci, o kterých jste neměli ani tušení, zjistíte zde.

Fotogalerie
Marie Drahá | Magazín PLUS+
Zavřít reklamu