|  HOBBY
po 22. července, svátek má Magdaléna, zítra Libor
Ostatní
Únikových her jsou desítky, ale jedno mají společné: děti si je neskutečně užívají 

Zkuste letos Den dětí vyřešit netradičně a originálně. Darujte svým ratolestem nevšední zážitky

29. května 2019 10:29 / Internet
 0   0
Blížící se Den dětí přidělává vrásky na čele nejednomu rodiči. Jako každý rok totiž mnohé rodiny řeší, čím obdarovat svého potomka, aby byl dárek alespoň trochu nápaditý, a přitom to nebyla jen další věc do navyšující se hromady hraček a dalších věcí v dětském pokoji.

Pokud stále ještě nemáte svůj dárek vybraný a hledáte inspiraci, podívejte se s námi na takzvané darování zážitků, které je skvělou alternativou pro malé i velké, dá se pořídit na poslední chvíli a rozhodně na něj vaše děti dlouho nezapomenou.

Zážitky si vyberete po celé republice

Agentur, které se v současné době realizací zážitkových akcí zabývají, je na českém trhu velké množství. Ať jste tedy z Čech, Moravy či Slezska, určitě najdete ve svém okolí takovou aktivitu, která zaujme nejen vás, ale nadchne i vaše potomky.

Zřejmě nejpopulárnější z této kategorie jsou takzvané únikové hry, které prověřují schopnosti, logické myšlení, inteligenci i důvtip, které budete potřebovat k tomu, abyste úspěšně vyřešili všechny nastražené úkoly a dostali se z místností či prostoru ven.

Máte-li sportovně nadanou ratolest, tak jí můžete dopřát jednu či více individuálních lekcí lezení na umělé stěně. Vašemu potomkovi na místě půjčí speciální lezecké boty, bude bezpečně přichycen lanem a jeho trénink může začít. Buďto takto můžete obdarovat pouze jej, nebo z toho můžete udělat skvělou rodinnou zábavu a vyrazit na lezeckou stěnu společně.

Budoucí hvězdy showbyznysu

Splněným snem může být pro některé zvláště dospívající děti natočení vlastního cédéčka. Ano, dnešní agentury skutečně nabízejí možnost v opravdovém nahrávacím studiu nazpívat jednu či více zvolených písní, které dostanou profesionální aranžmá a vy si z nevšedního setkání odnesete nejen spoustu zážitků, ale také vlastní CD, kterým se pak děti mohou chlubit kamarádům nebo jím obdarovat třeba prarodiče. 

Adrenalin až na prvním místě

Každého školáka jistě potěšíte, pokud mu jako dárek zakoupíte poukaz na paintball pro děti. A věřte zkušenostem instruktorů, že to bude bavit i holky. V případě výběru této aktivity ovšem dobře vybírejte, aby byla skutečně určena mládeži, jelikož pro tuto cílovou skupinu je také přizpůsobená munice, kterou po sobě děti střílí, takže nehrozí, že by si z parádního dne odnesly nějaké modřiny nebo snad zranění. Navíc všechny zážitkové agentury nabízejí pro fyzické aktivity krátkodobé pojištění, které byste rozhodně neměli podcenit.

Možností je skutečně hodně, stačí, když si do internetového vyhledávače zadáte zážitkové poukazy pro děti nebo rodinu. Pokud vás tento typ dárků zaujal natolik, že byste jím chtěli potěšit i další členy rodiny nebo své známé, zkuste se inspirovat v našem článku zde.

Fotogalerie
Veronika Prášilová | Magazín PLUS+
Zavřít reklamu