|  BYDLENÍ
ne 19. května, svátek má Ivo, zítra Zbyšek
Exterier
Numerologické číslo domu získáte sečtením všech číslic čísla popisného 

Jaké máte číslo domu? Energii obydlí určují podle numerologů planety

30. prosince 2017 11:17 / Pixabay
 0   0
Číslování domů zavedla v roce 1770 jediná vládnoucí žena na českém trůně - panovnice Marie Terezie. Od té doby musí být každý byt nebo dům řádně označen. Víte, že podle numerologů mají tato čísla velký význam? Přirozeně působí na ty, co v něm bydlí. Vyplatí se prý pochopit jejich význam a využít je ve svůj prospěch. Jaké číslo máte vy?

Životní nebo osudové číslo zjistíte sečtením všech číslic svého data narození. Energii domu spočítáte stejným způsobem, radí příznivci magie. Pokud máte číslo domu 248, numerologické číslo vašeho bydliště je 5. Neznamená to, že vám některé věci spadnou přímo do klína, ale údajně dopomůžou k tomu, co si přejete. Numerologické číslo značí atmosféru domova. Ovlivňuje ho vždy jedno z těles sluneční soustavy.

1. Slunce

V domě s numerologickým číslem 1 vyplývá na povrch extrovertní stránka osobnosti. Slunce podporuje sebevyjádření a dobře se tady žije všem, pro které je důležitý osobní názor i rozvoj. Jednička je číslem energie a radosti ze života. Lidé se zde učí na vlastních zkušenostech. Je vhodná například pro podnikatele, podporuje kreativitu i nové nápady, ale také ctižádostivost, někdy agresivitu. Celková atmosféra je zde otevřená, vede ke slávě a úspěchu.

Příznivá barva: Červenooranžová.

2. Měsíc

Dvojka je vhodná pro vědce, sportovce i jasnovidce. Stimuluje citlivost a je také pro všechny, kdo se rádi o někoho starají nebo pomáhají druhým. Tento dům vybízí k psychickému rozvoji nebo i léčitelské praxi, nedoporučuje se naopak pro velmi emotivní a nervní jedince. Pozor na emoce, závislost nebo žárlivost, také pohodlnost a flegmatismus. Všechny nepříjemnosti se v domě Měsíce řeší mírnou cestou.

Příznivá barva: Krémové nebo mléčné odstíny.

3. Mars

Podporuje aktivitu, v tomto domě chcete pořád něco dělat. Rostou zde sexuální i duchovní energie. Trojka přeje komunikaci a zábavě, je vhodná pro umělecky založené lidi – psavce, malíře, zpěváky, tanečníky. Atmosféra Marsu přeje vášnivosti, zbavuje závislosti na jiných. Na druhou stranu podněcuje nezodpovědnost, pomluvy i kritiku. A lenost v tomto domě by mohla vést k nemoci!

Příznivá barva: Všechny odstíny červené.

4. Merkur

Značí ochranu a stabilitu, podporuje mentální i fyzickou kázeň. Čtyřka je vhodná pro všechny nejisté lidi. Posiluje intelekt, umožňuje i úspěch v řemesle. Domu by se však měli vyhnout workoholici, bude je k práci podněcovat ještě víc. Daří se zde květinám i zahradničení. 

Příznivé barvy: Modrá se žlutou a blankytná se šedivou.

5. Jupiter

Dům žije ve dne v noci. Výlety, setkání, mejdany i pikniky. Je vhodný pro vědce i novináře, podporuje aktivitu obyvatel. Většinou zde nechybí velká knihovna. Pětka posiluje sexuální přitažlivost, dodává optimismus a přeje změně a dobrodružství. Není pro toho, kdo preferuje umírněný život. V domě Jupitera totiž nechybí nikdy vzrušení.

Příznivá barva: Purpurová.

6. Venuše

Dům je naplněný harmonií a rovnováhou. Ideální je pro rodiny s dětmi, advokáty. Šestka podporuje úspěchy v lásce i materiální zabezpečení. Dodává plynulost. Lidé žijící v domě Venuše bývají přívětiví, mají dobrý vkus, obvykle zde nechybí domácí zvířata a spoustu květin. Vhodný dům pro soukromé kosmetické studio, školku nebo podnikání v gastronomii, módě, léčitelství. Nestrkejte nos do cizích záležitostí, radí věštci.

Příznivé barvy: Teplá tělová, jemně hnědá.

7. Saturn

Sedmička značí stabilitu a podporuje profesionální růst. Dodává houževnatost a sílu vůle, umožňuje soustředit se na duchovno. Je vhodná pro všechny, kteří touží po klidu a samotě. Dům Saturnu je ideální pro metafyziky, léčitele, analytiky, filosofy, učitele, vědce, techniky, lékaře, reportéry, analytiky, studenty a samotáře. Naopak pro manželské páry a rodiny může být život v něm dost náročný.

Příznivá barva: Tmavě modrá.

8. Uran

Přináší hojnost do všech oblastí života. Je to ideální dům pro ambiciózní osoby, podnikatele a všechny, kterým jde o kariéru. Opačnou tvář však ukáže všem, kdo nemají v pořádku své finanční závazky. Nesmí vás peníze ovládnout ani omezovat. Osmička přináší do života spoustu nečekaných osudových zvratů.

Příznivé barvy: Veškeré odstíny barevné škály a navíc nebeská modř.

9. Neptun

Číslo světové harmonie poskytuje velkou sílu a duchovní zralost. Své místo má v domě Neptunu láska a soucit. Je to ideální dům pro všechny, kteří si přejí sloužit lidem nebo nějakému okruhu lidí. Podporuje navazování přátelství a prosazování vlastních úmyslů. Není naopak vhodný pro altruisty, neboť jsou v domě schopni žít pouze problémy jiných, na sebe zapomenout, a tím se poškozovat.
Příznivá barva: Azurová

V případě domů s mistrovskými čísly – například 1123/4 se řiďte vždy číslem nebo součtem čísel za lomítkem. Jak si vyrobit obklad na dům za zlomek jeho ceny, se dozvíte v našem článku zde.

Fotogalerie
Marie Drahá | Magazín PLUS+
Zavřít reklamu